Gratis

Junior accountant

FINE ACCOUNTING SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent facultate finante-contabilitate.
  • Cel putin 2 ani experienta in finante-contabilitate
  • Persoana serioasa, muncitoare si meticuloasa.
  • Cu spirit de initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume responsabilitati.
  • Spirit de echipa si capacitate de comunicare dezvoltata.
  • Cunostinte avansate de limba engleza si excel

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Operatiuni de contabilitate primara.
  • Introducere date contabile in Business Central
  • Intocmire ordine de plata.
  • Preluare comenzi si intocmire ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈facturi clienti.
  • Urmarire sold clienti. Recuperare creante.
  • Intocmire rapoarte de vanzari si analize de vanzari.
  • Intocmire rapoarte mediu si INTRASTAT.

Beneficii:
  • Carte de munca ,
  • Salariu+ beneficii in concordanta cu nivelul de pregatire si munca depusa.
  • Program de lucru: L-V: 8:30-17:30

Fine Accounting ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta fiscala si financiar-contabila, consultanta juridica si servicii de infiintari firme pentru entitati cu diverse forme juridice: persoane fizice autorizate (PFA), societati cu raspundere limitata(SRL), societati pe actiuni ( SA), intreprinderi individuale(II), asociatii si fundatii.

Cu o experienta construita temeinic, cu o echipa in spate, specialisti in contabilitate, resurse umane si servicii juridice, Fine Accounting aduce plus valoare pe piata nationala datorita consilierii si suportului de specialitate acordate clientilor sai.

Site: www.fine-accounting.ro
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024