Gratis

Invatator ciclu primar/Supervizor educator afterschool

MERAKI EDU HUB S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

🎈Hai în echipa Meraki Edu Hub! Căutăm un om potrivit pentru rolul de Educator ciclu primar / Învățător și supraveghetor after school, care să aibă drag de copii, un spirit atent la detalii, creativitate și simțul responsabilității. Acest job ți se potrivește dacă:
Ai urmat sau urmezi Studii pedagogice (Liceu Pedagogic/PIPP/Modul Psihopedagogic/Studii în domeniu - finalizate sau în curs de desfășurare);
Ai experiență în lucrul cu copiii sau te integrezi ușor în mediile tinere (la zona de after, copiii aparțin ciclului primar, adică clasele 0-IV)
Ai abilități excelente de comunicare și relaționare - atât cu copiii, cât și cu părinții
Vrei să faci parte dintr-o echipă tânără, în care ideile tale să fie ascultate și puse în practică
Te implici și crești într-un business cu ADN 100% românesc
Vrei să vii cu drag la job

Descrierea jobului

Responsabilități :
Sprijin în organizarea și coordonarea activităților creativ-educaționale pe parcursul anului școlar
Planificarea și proiectarea activităților alături de manager, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈atunci când este cazul
Sprijin în efectuarea, supervizarea și oferirea de feedback pentru temele copiilor de la after
Sprijin în organizarea și amenajarea mediului educațional;
Monitorizarea și supravegherea copiilor. Preluarea copiilor de la școlile din jur și aducerea lor în siguranță la Meraki Edu Hub
Promovarea evenimentelor interne & spirit de echipă reflectat în acțiuni.

Beneficii:
salariu și prime de Sărbători, în funcție de performanță
masa de pranz asigurată + free coffee every day, pe care să o savurezi în curtea imobilului
mediu tânăr, empatic și prietenos, preocupat de bunăstarea ta fizică și emoțională
zonă de lucru superbă într-o vilă nouă și modernă, zona Mihai Eminescu
posibilitatea de a participa la diverse evenimente și tabere creative
oportunități de creștere profesională și satisfacția de a influența viețile tinerilor în mod pozitiv.
abonament free Netflix pe un an, ca tu să te detensionezi când ajungi acasă :)

Meraki Edu Hub este un proiect educațional interdisciplinar pentru copii, care aduce la un loc bucuria învățării cu socializarea și conectarea, într-un mediu empatic, creativ și stimulator pentru tânăra generație. Din dorința de a oferi copiilor un alt doilea acasă și un spațiu de învățare adaptat cerințelor viitorului, oferim următoarele servicii:

· Zonă de after school pentru ciclu primar

· Loc de întâlnire pentru ateliere educaționale & workshop-uri tineri (6-14 ani)

· Spațiu creativ, disponibil pentru organizare de evenimente tematice (zile aniversare, petreceri tematice etc)

· Zonă de librarie și reading corner copii & spațiu de recreere pentru weekend (film, târguri, yard sale, passion projects, expoziții copii)

· Spațiu educațional ce încurajează învățatul în afara clasei (ieșiri la muzee/case memoriale/ obiective turistice/ tabere de creație etc)

Dacă ți se pare interesant, trimite-ne un CV și hai să ne cunoaștem la o cafea!

Pentru mai multe detalii, trimite un email la: merakischool@outlook.com
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024