Gratis

INSTRUCTOR / ANTRENOR DE INOT

Ghidul Înotatorului S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți dorești o carieră în domeniul sportiv și vrei să lucrezi într-un mediu profesionist, alături de colegi extraordinari, în cel mai mare complex de natație din România, această oportunitate este pentru tine.

Cerințe:
Diplomă care să ateste calificarea de instructor sau antrenor de natație, înot, polo sau sărituri în apă.
Experiența anterioară în predarea înotului constituie un avantaj, dar nu este cerință obligatorie.

Descrierea jobului

Locație: Complexul Sportiv de Natație Otopeni
Cursurile de înot se desfășoară în cel mai mare și mai frumos complex de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄natație din România.

Program: 5 ore (16:00-21:00)
Program lejer care oferă echilibru între viața personală și profesională.

Salariu: 3500-5000 lei
Salariu atractiv, în funcţie de experiență și competențe.

Responsabilități:
Instruirea și dezvoltarea abilităților de înot ale cursanților (copii și adulți).
Planificarea și implementarea programelor de instruire a înotului în conformitate cu metodologia Ghidul Înotătorului și obiectivele individuale ale elevilor.
Evaluarea progresului elevilor și oferirea de feedback constructiv pentru a-i ajuta să-și îmbunătățească abilitățile de înot.
Asigurarea siguranței în timpul lecțiilor de înot prin aplicarea măsurilor de siguranță adecvate și prin supravegherea constantă a elevilor.
Comunicarea și colaborarea eficientă cu părinții și colegii pentru a asigura o experiență de învățare completă și de succes.

Ghidul Înotătorului reprezintă o inițiativă sportivă care iși propune să aducă un plus natației din România prin facilitarea accesului la cursuri, evenimente, materiale și informații de calitate legate de înot pentru a ajuta la evoluția și mediatizarea acestui sport.

Respectul față de angajați, clienți și colaboratori este o valoare centrală în cadrul companiei noastre. Ne asigurăm că fiecare membru al echipei noastre se simte valorizat și susținut în realizarea obiectivelor lor profesionale. În același timp, ne străduim să oferim clienților și colaboratorilor noștri o experiență plăcută și satisfăcătoare.

Suntem dedicați în a crea un mediu de învățare și lucru pozitiv, în care fiecare persoană se poate dezvolta și atinge potențialul maxim în domeniul înotului. Colaborăm strâns cu clienții și colaboratorii noștri pentru a asigura că ne îndeplinim angajamentele și că depășim așteptările.

Dacă împărtășiți valorile noastre de respect, calitate și dezvoltare, și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă alătura unei echipe pasionate de înot, vă invităm să aplicați pentru postul de instructor sau antrenor de înot alături de noi.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024