Gratis

Instalator Aer Conditionat

DEPANERO
4 poziții

Candidatul Ideal

Depanero isi mareste echipa!
Suntem in cautarea unui instalator profesionist de aer conditionat pentru a ne ajuta cu instalarea si intretinerea sistemelor de climatizare.
Descrierea rolului:
Persoana va fi responsabila cu instalarea, intretinerea si repararea sistemelor de aer conditionat pentru a asigura functionarea eficienta si durabila a acestora.

Stii ca te potrivesti daca:
  • Detii experienta anterioara in instalarea si intretinere aparatelor de aer conditionat;
  • Ai abilitati de diagnosticare si remediere a problemelor tehnice ale echipamentelor;
  • Constitutie avantaj daca detii permis de conducere categoria B;
  • Constitutie avantaj daca detii autorizare ISCIR (RSL/RVT);
  • Ai capacitatea de a lucra independent si in echipa.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Instalarea si montarea unitatilor de aer conditionat la domiciliul clientilor;
  • Gestionarea materialelor si a ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄echipamentelor acordate;
  • Rapoartarea activitatii desfasurate conform procedurilor interne;
  • Activitatea presupune munca de teren pe raza Municipiului Bucuresti;
  • Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul 08:00 – 17:00.

Ce oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Buget flexibil pentru beneficii (tichete de masa/vouchere de vacanta/pensie privata/alte beneficii);
  • Bonus de performanta;
  • Asigurare medicala la o clinica privata;
  • Prima de Paste si de Craciun;
  • Discount pe site-urile eMag si Fashion Days.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Suntem cea mai mare companie de servicii de reparatii electronice si electrocasnice din Romania. Din dorinta de a oferi solutii rapide si eficiente, ne-am impus pe piata locala prin profesionalism si calitate.

Ne-am extins portofoliul de servicii pentru ca vrem sa fim un partener de incredere si pentru businessurile care au nevoie de expertiza noastra. De la instalarea si mentenanta instalatiilor electrice si sanitare, la instalarea sistemelor de climatizare, ventilatie si fotovoltaice, la montarea de statii de incarcare, suntem aici pentru a asigura confortul clientilor nostri.

De ce sa te alaturi echipei noastre?

La Depanero, cautam colegi pentru o varietate de roluri, care acopera diverse domenii si niveluri de competenta. Daca esti pasionat de tehnologie sau electronica, daca iti place sa lucrezi cu oamenii sau daca industriile asociate constructiilor sunt specialitatea ta, exista loc si pentru tine in echipa noastra.

Suntem integri si prietenosi. Oferim un mediu de lucru stabil, cu un brand bine cunoscut si respectat pe piata. Ne mandrim ca facem parte dintr-o companie in continua crestere.

Suntem dedicati oferirii de servicii de cea mai inalta calitate si suntem alaturi de fiecare client pentru a ne asigura ca experienta ramane una placuta si fara griji. Angajamentul nostru ferm este reprezentat si de deviza noastra:

CAND TI-E LUMEA MAI DRAGA...AVEM GRIJA SA RAMANA ASA

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024