Gratis

Inspector Resurse Umane

CONFIDENCE ACCOUNTING SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Daca esti la inceput de cariera si doresti sa dobandesti abilitati practice in domeniul contabilitatii si cel al resurselor umane, sau daca ai experienta si cunostinte solide de contabilitate, esti colegul pe care il cautam.

Cerințe Inspector Resurse Umane:
  • Absolvent/a de studii superioare in domeniul economic
  • Atestat Inspector Resurse Umane/salarizare si bune cunostinte de legislatia muncii – reprezinta avantaj
  • Experienta in contabilitate primara si resurse umane (contracte, pontaje)
  • Cunostinte operare suita Office (Word, Excel, Office), excelente abilitati de comunicare si organizare, nivel inalt de implicare si responsabilitate, abilitati specifice (lucrul cu cifrele), atentie la detalii.
  • Abilitati de folosire Revisal si programe de salarizare
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare pe diferite tematici ce țin de partea administrativă si comercială
  • Atenție la detalii și capacitate de gestionare a timpului și a priorităților
  • Capacitatea de a respecta termenele limită şi de a gestiona sarcini multiple

Descrierea jobului

  • gestioneaza colectarea pontajelor (opereaza intevalele de absente, CO, CM, introduce noii angajati in sistem,
  • verifica in mod constant acuratetea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀datelor
  • ofera suport in ceea ce priveste angajarile, incetarile, modificarile CIM- gestioneaza datele necesare intocmirii statului de plata(concedii de odihna, concedii medicale etc.)
  • intocmeste adeverintele solicitate de angajati (vechime, baza de calcul, medic de familie, venit etc.)
  • intocmeste comunicarile, adresele, deciziile pentru toate situatiile de personal care pot interveni
  • intocmeste situatii / raportari saptamanale / lunare specifice
  • intocmeste tabelul de bonuri de masa pentru angajati conform pontajului

Beneficii :
  • Salariu atractiv
  • Asigurare privata de sanatate
  • Desfasurarea activitatii intr-un mediu placut, cu suport si sustinere din partea unei echipe prietenoase
  • Cariera pe termen lung, intr-un mediu de lucru sigur, bazat pe corectitudine, respect si loialitate
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024