Gratis

Inspector Resurse Umane

POL - INWEST SERVICES S.R.L.

Candidatul Ideal

Fire carismatica, flexibila, empatica;

Experienta de minima 3 ani in domeniul resurselor umane;

Curs/certificat de inspector resurse umane;

Cunoastere solida a legislatiei muncii si a reglementarilor privind resursele umane;

Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala;

Limba engleza la nivel conversational (vorbit, scris);

Abilitati manageriale de afaceri si cunostinte despre domeniul negocierii;

Buna gestionare a timpului.

Descrierea jobului

Responsabilitatile pe care le vei avea:

Colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind angajatii (cereri de invoire, concedii medicale, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de odihna, ︈︆​︁︂︄​︂︁​︂︄modificari de salarii, etc.);

Administrarea personalului: pastrarea si actualizarea dosarelor de munca ale fiecarui angajat;

Monitorizarea angajatilor, cu scopul de a verifica daca regulamentul intern al companiei este respectat intocmai;

Gestionarea eventualelor probleme si identificarea solutiilor potrivite;

Mentinerea unui mediu de lucru sigur - o comunicare deschisa si transparenta intre toti angajatii firmei;

Cunoasterea principiilor si a procedurilor privind recrutarea si selectia personalului, dezvoltarea, compensatiile si beneficiile, relatiile de munca si sistemele de informare a personalului.

Detii experienta in administrarea de personal si ai abilitati excelente de comunicare? Doresti sa lucrezi intr-un mediu de lucru profesionist, dinamic, care ​​​​sa iti ofere oportunitati de dezvoltare constanta? Daca raspunsul este “da”, te invitam sa aplici la acest anunt!
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024