Gratis

Inginer vanzari aplicatii industriale

Thetys Pumps S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Studii superioare tehnice, de preferat Instalatii / Hidrotehnica / Energetica
• Minim 5 ani de experienta in vanzarea de echipamente pentru industrie
• Persoana cu aptitudini tehnice, riguroasa
• Abilități de comunicare si negociere
• Capacitatea de a lucra independent
• Disponibilitate de a calatori la nivel national
• Limba engleza la nivel avansat

Descrierea jobului

Descrierea activitatii:
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor
• Consultanta tehnica
• Intretinerea portofoliului de clienti existenti si identificarea de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀noi oportunitati
Beneficii:
• Posibilitati reale de promovare
• Traininguri
• Salariu motivant in functie de performanta
• Autoturism de serviciu
• Asigurare medicala privata

Thetys Pumps este partener autorizat al firmei Sulzer in Romania si este specializata in furnizarea de echipamente si servicii pentru aplicatii municipale de alimentare cu apa, canalizare, tratare si epurare.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 27 Oct. 2024