Gratis

INGINER SERVICE - TRANSILVANIA si BANAT

SC INFOMED FLUIDS SRL

Candidatul Ideal

- Inginer (electronica - electromecanica, automatica), experienta in activitatea practica de service constituie un avantaj.
- Disponibil sa-si faca o cariera.
- Sa deruleze bune relatii cu partenerii( sefi departamente, personal tehnic etc.).
- Organizat, meticulos si atent la detalii.
- Bune cunostinte Office.
- Bun cunoscator al limbii engleze (inclusiv limbajul tehnic, nivel mediu).
- Suntem interesati doar de persoanele ce doresc sa-si faca din aceasta o cariera.
- Domiciliul in judetele Mures, Alba, Bistrita Nasaud, Sibiu sau Cluj.

Descrierea jobului

- Verificare, Instalare, punere in functiune, instruirea utilizatorului final, service in garantie si postgarantie pentru echipamente medicale.
- Incheierea de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄contracte de service cu noii si actuali clienti.
- Mentinerea si crestera gradului de satisfactie pentru toti clientii aflati in portofoliu.
- Fise de service, documente, rapoarte de intocmit zilnic si saptaminal.
- Perioada de proba: 3 luni.

Beneficii:
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Laptop;
- Cursuri in strainatate (Elvetia, Israel si Germania);

Infomed Fluids este o companie romaneasca membra a grupului farmaceutic elvetian ACS Dobfar. Compania se afla in plina ascensiune, extinzandu-si domeniile de activitate, de la productia si comercializarea solutiilor perfuzabile pana in domeniul oftalmologic. Misiunea noastra este sa prestam servicii de calitate pentru imbunatatirea continua a vietii pacientilor nostri.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024