Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

INGINER TEHNOLOG

SC Forja Neptun SRL
2 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Conditii:
· Studii superioare tehnice;
· Experienta intr-o functie similara;
· Bune cunostinte in program proiectare AUTOCAD, SOLIDWORKS;
· Bune cunostinte in sistem de operare Microsoft office;
· Cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

Se ofera:
- Salarizare motivanta,
- Masa calda gratuita, tichete de masa, transport gratuit pe ruta Campina – Baicoi,
- ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Sansa unei cariere intr-o companie performanta.
Persoanele interesate vor trimite cererea si/sau CV- ul la sediul societatii, Baicoi, str. Infratirii nr. 295,
sau Relatii suplimentare la TEL.: 0244.307.150 ; FAX: 0244.307.152, E-MAIL: office@forjaneptun.ro.

Descrierea companiei

S.C. FORJA NEPTUN S.R.L. s-a constituit in anul 2002 ca firmă cu capital integral privat si este specializata in furnizarea de piese forjate de inalta calitate, piese prelucrate si componente, pentru o gama larga de domenii .
Obiectul principal de activitate �l constituie fabricarea produselor metalice obţinute prin deformare plastică, tratarea metalelor, fabricarea de organe de asamblare (prezoane, piuliţe etc.), prelucrari mecanice, activităţi de intermediere �n comerţul cu ridicata, din baza de aprovizionare proprie.
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.