Gratis

Inginer/ tehnician Service

Elta 90 Medical Research SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Firma multinationala, cautam un coleg sau o colega care sa aiba abilitati tehnice si care sa ne scoata din incurcatura atunci cand lucrurile devin complicate. E necesar sa fie adaptabil, dedicat si neaparat pasionat. Colegul ideal si -a facut cel putin un gadget pe cont propriu si inainte sa isi duca electrocasnicele la reparat intai incearca sa le repare pe cont propriu (succesul nu e obligatoriu). Daca are si cunostinte din domeniul medical, devine cu atat mai atractiv (suntem companie in domeniul aparaturi medicale de laborator). Engleza este necesara, pentru ca in general partenerii nostri nu invata limba romana si isi editeaza manualele in limba engleza. Colegului ideal trebuie sa ii placa calatoriile fie in tara, fie in strainatate. Preferam candidati care sunt capabili sa parcheze lateral din maxim 5 miscari. Sunt mai multe posturi in Bucuresti si Cluj.

Descrierea jobului

Pozitia este de inginer service aparatura si se subordoneaza Managerului de Servicesi sunt mai multe posturi in Bucuresti si Cluj..
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Responsabilitatile postului sunt :
1. crearea si pastrarea de relatii bune cu clientii nostrii si nu numai.
2. repararea si intretinerea aparaturii medicale comercializate de catre companie.
3. participarea la cursurile de training la producatorii si punerea in aplicare a cunostintelor dobandite.
4. incheierea si indeplinirea de contracte de service cu clienti privati sau de stat din domeniul de laborator.
5. raportarea tuturor actiunilor de service si intocmirea rapoartelor pentru clienti.
6. se perfectioneaza zi de zi in aria de interes pentru a fi la curent cu cele mai noi date din domeniu.
7. participa impreuna echipa de sales support la intocmirea documentatiei pentru licitatiile publice.

Companie multinationala distribuitoare de aparatura medicala de laborator, dispozitive medicale, consumabile si reagenti , cauta viitori specialisti in service pentru de tehnica de varf.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024