Gratis

Inginer Structura

SC PETRO GRUP SRL

Candidatul Ideal

Responsabilități:
Planificarea, coordonarea și supervizarea activităților de construcție în conformitate cu specificațiile proiectului și termenele limită stabilite.
Asigurarea respectării standardelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de calitate și siguranță în toate etapele procesului de construcție.
Gestionarea eficientă a resurselor, inclusiv a materialelor și a forței de muncă, pentru a maximiza eficiența și a respecta bugetul proiectului.
Comunicarea eficientă cu echipa de proiect pentru a asigura o colaborare excelentă.

Cerințe:
Diplomă în construcții.
Experiență demonstrată în gestionarea proiectelor în industria construcțiilor.
Cunoștințe solide în materie de materiale și tehnici.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă.
Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste și motivate.
Dezvoltare profesională continuă și posibilități de avansare în cadrul companiei.
Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024