Gratis

INGINER PROIECTANT

DSD HEAVY LIFT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superiare in domeniul tehnic/ inginerie
Experienta in proiectarea structurilor metalice ( de orice fel )
Reale abilitati de planificare si organizare
Gandire analitica, capacitate de multitasking,gandire critica
Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie iar cunoasterea limbii germane constituie avantaj
Bune cunostinte de operare PC, programe de proiectare asistata ( INVENTOR si AutoCAD )
Disponibilitate pentru deplasări ( ocazional pot aparea astfel de situatii )

Descrierea jobului

Organizeaza si coordoneaza realizarea proiectelor la nivel de design
Gaseste solutii tehnice pe baza cerintelor clientului
Realizeaza modelul 3D aferent ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂proiectului respectiv, genereaza desenele de productie si eventual animatiile aferente ( daca este cazul )
Ofera asistenta tehnica pe durata implementarii proiectului in santier ( fise de modificari, revizuiri de plan, schimbari de solutii tehnice, etc.)

Descrierea companiei

Oferim :
Contract de munca pe perioada nedeterminata, într-o companie internaţională
O echipă serioasă, profesonista
Mediu de lucru placut
Salariu atractiv conform muncii depuse si gradului de implicare
Postul oferit este full-time, nu se preteaza pentru un program de lucru part-time, telemunca,etc.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024