Gratis

Inginer Proiectant Instalatii

Davcom Proiect S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent al Faculatii de Constructii sectia Instalatii, Hidrotehnica, sau absolvent al Facultatii de Instalatii;
- Pasionat de tehnologie si software BIM;
- Cunostinte avansate in AUTOCAD SI OFFICE;
- Cunostinte de economia constructiilor;
- Limba engleza, eventual germana;
- Preferabil cu situatie familiala stabila.

Descrierea jobului

ANGAJAM ABSOLVENT DE INSTALATII
- cu sau fără experiență;
- loc de munca ultramodern;
- salariu motivant si negociabil periodic;
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- proiecte provocatoare;
- colectiv restrâns;
- preferabil din SV sau împrejurimi...

Firma Davcom Proiect desfasoara activitati de proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii civile si industriale.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024