Gratis

INGINER PRODUCTIE

SC COD GAS SRL

Candidatul Ideal

Absolvent al unei facultati tehnice cu profil mecanic;
Cunoştinţe bune de operare PC – Pachet MS Office;
Experienta pe un post similar, reprezinta un avantaj;
Orientare spre rezultate si atingerea obiectivelor;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu colectivul;
Abilitatea de a desfasura in paralel activitati diferite;
Punctual, corect, intransigent, capacitate de a lua decizii si a gestiona un flux mare de informatii;
Experienta pe o pozitie similara: min. 1 an

Descrierea jobului

Intocmeste si transmite comenzi catre furnizori pentru materialele cu frecventa mare de aprovizionare si pentru care exista contract de achizitii ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃incheiat;
Informeza sefii de ateliere privind termenele de aprovizionare la reperele comandate si neexistente in stoc;
Raspunde de aprovizionarea de la furnizorii de materiale de stricta necesitate ce trebuiesc aprovizionate in regim de urgenta;
Transmite către superiorul ierarhic orice reclamaţie privind expediţiile de marfă.
Lanseaza comenzi pentru stocul de siguranta;
Lanseaza comenzi de transport intern si urmareste statusul acestora;
Completeaza si proceseaza documentele pentru importul de marfa;
Deschide comenzile catre beneficiari;
Intocmeste situatiile privind inchiderea comenzilor la sfarsitul fiecarei luni ;
Intocmeste devizele oferta conform tarifelor negociate cu fiecare client;
Centralizeaza si verifica devizele primite de la ateliere pentru lucrarile ce implica participarea mai multor executanti ;
Solicita emiterea comenzilor de achizitie ;

Beneficii :
Pachet salarial atractiv
Un mediu de lucru profesionist și prietenos;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Prime de sărbători legale;
Weekend-uri libere;
Participarea la proiecte interesante și diverse.

SC COD GAS SRL este o companie cu capital 100% privat romanesc, concentrata pe serviciile upstream din sectorul petrolului si gazelor. Compania a aparut ca urmare a evolutiei pietei de profit si a nevoilor crescande de servicii integrate, incepand cu managementul, proiectarea, asistenta tehnica si chiar pana la faza realizarii si implementarii solutiilor personalizate pentru fiecare proiect. Alegerea pentru amplasarea punctului de lucru in Moreni, judetul Dambovita, s-a facut tinand cont de traditia deja existenta in regiune in domeniul gazelor si petrolului. Astfel, echipa include cei mai buni specialisti existenti pe piata, avand o vasta experienta in proiectare, management si productie.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024