Gratis

Inginer Productie

ERESTE STAR C.M. SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Firma ERESTE STAR CM SRL cu o experienta de peste 29 de ani in domeniul productiei de remorci angajeaza INGINERI - in Ramnicu Valcea

VINO ALATURI DE NOI! MARIM ECHIPA!

-cunoasterea PC si program SOLIDWORKS

-coordonator al activitatii de productie

Program de lucru 8 ore / de luni pana vineri

Descrierea jobului

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Se lucreaza in hala de productie in Ramnicu Valcea (str. Timis nr 51 C, zona ind Nord ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂)

TIMP DE LUCRU – 8 ORE / ZI DE LUNI PANA VINERI

-INTERVIURILE se fac de luni pana vineri in intervalul orar 08 :00 – 16 :00.

VA OFERIM URMATOARELE FACILITATI:

-SALARIU ATRACTIV SI LA TIMP;

-TICHETE DE MASA;

-TRANSPORT GRATUIT DUPA CAZ (optional)

-SCOALA LA LOCUL DE MUNCA

DETALII LA NR DE TEL:

COJOCARU MARIN 0722350536

COJOCARU CODRUT 0722767274

SAU LA SEDIUL FIRMEI:

Strada Timis, Nr.51C (ZONA INDUSTRIALA NORD), Loc. Rm Valcea, Jud. Valcea (dupa moara 7 Spice si Urgent Cargus) sau pe Google Maps/HARTI/GPS: Ereste Star CM SRL

Infiintată în 1994 SC Ereste Star CM SRL cu sediul în Râmnicu Vâlcea are ca obiect principal de activitate constructia de suprastructuri pentru camioane (caroserii) în special frigorifice, iar pe parcursul anilor, datorită cerintelor pietei si a experientei acumulate, gama de produse a evoluat.

RELATII LA NR DE TEL : COJOCARU MARIN 0722350536 Strada Timis, Nr.51C (ZONA INDUSTRIALA NORD), Loc. Rm Valcea, Jud. Valcea
www.ereste-star.ro ​

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024