Gratis

Inginer Productie si Tehnic

SC ISOPLUS ROMANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm coleg inginer pentru departamentul productie si tehnic, ce are următoarele aptitudini:
- Bune cunoștințe PC și pachetul MS Office 365
- Cunoștințe Excel nivel mediu
- Limba engleză nivel mediu
- Cunoștințe AutoCAD și desen tehnic
- Spirit de echipă, organizat, atent la detalii
- Limba maghiară/germană prezintă avantaj

Descrierea jobului

Atribuții principale productie:
- urmărirea, actualizarea si implementarea planului de productie
- coordonarea echipei din subordine
- optimizarea fluxului de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄productie

Atribuții principale tehnic:
- întocmirea ofertelor tehnice și economice
- înregistrarea comenzilor în sistemul ERP
- urmărirea și participarea la licitații ︁prin intermediul platformei SICAP
- calcul termomecanic, întocmirea schemelor termomecanice și întocmirea necesarului de materiale

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024