Gratis

Inginer Proces

Naposint Prodcom S.R.L.

Candidatul Ideal

Inginer Proces in Rascruci, judetul Cluj.
  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta relevanta in domeniu;
  • Cunostinte PC.
  • Capacitate de organizare, motivare si de coordonare a unui colectiv;
  • Abilitati de inter-relationare si comunicare;
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

  • Analizarea si imbunatatirea proceselor de productie.
  • Asigurarea respectarii parametrilor tehnologici si a realizarii calitatii productiei.
  • Optimizarea proceselor de productie, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀in vederea indeplinii planului de fabricatie, a standardelor de calitate si a cerintelor de productivitate.
Beneficii oferite:
  • Pachet salarial atractiv in functie de experienta.
  • Prime de sarbatori.
  • Tichete de masa.

NAPOSINT a fost fondata in 1993. Obiectivul nostru este producerea de componente de inalta calitate din pulbere metalica. Managementul nostru, cu experienta in metalurgia pulberilor, inginerie, design de scule si calitate, este profund dedicat angajatilor, clientilor nostri si industriei pulberilor metalice (P/M). Astazi, compania noastra are 3000 mp, unitatea, se afla pe o suprafata de 10 acri de teren in Rascruci, ROMANIA. Credem ca cresterea si succesul nostru este un rezultat direct al eforturilor noastre zilnice de a castiga increderea si afacerea clientilor nostri. Suntem increzatori ca expertiza noastra tehnica in parte si designul sculelor si selectia materialelor, impreuna cu tehnici de fabricatie rentabile, vor demonstra in mod clar meritele P/M si NAPOSINT. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site: https://naposint.ro/
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024