Gratis

INGINER pentru domeniul CONSTRUCTIILOR METALICE

Energosteel Art S.R.L.

Candidatul Ideal

Postul de INGINER poate fi ocupat de orice persoana Absolvent Studii Superioare Tehnice

Competente necesare ocuparii postului :

- Studii Superioare Tehnice
- Cunostinte cu privire la standarde, norme , prescriptii in vigoare la proiectele tehnologice elaborate,
cunoasterea utilajelor de executie si timpi estimativi de executie;
- Cunostinte MS Office
- Limba Engleza (scris -citit) – la nivel mediu si avansat
Cunoastereea limbii germane constituie un avantaj
- Proiectare asistata AutoCAD 2D (cunostinte proiectare 3D – constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Organizarea si urmarirea productiei (confectii metalice medii si grele)
- Elaborarea documentatiei de executie pentru proiectele in curs
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- Intocmirea documentatiei tehnice pentru executie
- desene executie
- nomenclatoare materiale
- extrase de materiale
- tehnologii de executie
- analizeaza si verifica proiectele in derulare
- asigura asistenta tehnica in productie pe toata perioada proiectului
- liste consumuri specifice ; liste produse si servicii din colaborare; liste produse import
Se ofera :
- Salariu NET motivant
- Tichete de Masa 40 lei/zi lucratoare
- Contravaloare transport pentru persoanele care NU au domiciliul in orasul Brasov
- Conditii optime de lucru.

Energosteel Art SRL este specializata in realizarea de constructii metalice, in special pentru poduri de cale ferata si poduri rutiere.

Activitatea se desfasoara in Brasov, Strada ZIZINULUI, Nr. 123, Judet Brasov .

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024