Gratis

Inginer ofertare lucrari apa canal si gaze naturale

MIRAL INSTAL COMPANY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Miral Install Company angajeaza inginer ofertare lucrari apa canal si gaze naturale.
Experienta in ofertare tehnica si financiara.
Cunostiinte tehnice in domeniul instalatiilor de gaze, termice si apa-canal, refaceri rutiere.
Cunostiinte operare program WINDEV sau alt program similar pentru devize.
Operare in sistemul electronic de licitatii SEAP: incarcare oferte, raspunsuri clarificari.
Cunostiinte AutoCAD. Detinere permis de conducere B.

Descrierea jobului

Intocmirea documentelor aferente participarii la licitatii publice/private;
Operarea in sistemul electronic de licitatii SEAP: incarcare oferte, raspunsuri clarificari - constituie ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄un avantaj;
Analize/evaluari/calcule economice preliminare in vederea estimarii costurilor/cheltuielilor de executie;
Elaborarea necesarelor de materiale si a devizelor in baza proiectelor primite;
Intocmirea graficelor de executie cu alocare de resurse, identificarea puncte cheie si evidentierea drumului critic;
​Elaborarea ofertelor si purtarea corespondentei cu beneficiari;
Colaborarea cu departamentul de executie;
Reactualizarea graficelor de executie, cash-flow-urilor pentru lucrarile contractate;

Beneficii: spor de performanta, prime de Carciun si de Paste, telefon de serviciu.

Miral Instal Company isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor edilitare (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare, refaceri rutiere) inca din anul 2003.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024