Gratis

INGINER OFERTARE CONSTRUCTII CIVILE

SC ARCHIPRO DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent al Facultatii dе Constructii Civile
- Cunoasterea programelor dе devize, in special Windev sau InterSoft (constituie un avantaj);
- Cunostinte in utilizarea PC si softuri specfice [Office, AutoCad];
- Abilitati de lucru in echipa, bune abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii, capacitate dezvoltata dе concentrare;
- Abilitatea de a lucra cu termene limita fara a necesita supervizare constanta;
- Capacitatea de a intocmi documente tehnice in colaborare cu celelalte departamente.

Experienta in domeniul constructiilor civile si ofertare nu este necesara dar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Intocmeste devizele oferta pentru clienti;
- Verifica si intocmeste lista de cantitati;
- Intocmeste cereri de oferta pentru ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀furnizorii ︁de materiale si servicii;
- Analizeaza ofertele primite si le selecteaza pe cele mai potrivite;
- Intocmeste situatii comparative in urma primirii ofertelor de la furnizori;
- Urmareste finalizarea procesului de ofertare;
- Mentine o legatura permanenta cu celelalte departamente;
- Intocmeste situatii de lucrari pentru decontare, cu deplasare la santier.

Oferim:
-Oportunitatea de a lucra intr-o companie stabila, in continua dezvoltare si de a participa la proiecte de anvergura;
-Mediu de lucru dinamic;
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o echipa dinamica, alaturi de personal-cheie din cadrul companiei.

SC ARCHIPRO DEVELOPMENT SRL este o societate ce ofera servicii complete de consultanta, proiectare si executie in domeniul constructiilor, la cele mai inalte standarde de calitate. Compania este formată din echipe cu personal specializat in domeniile de activitate, având o solidă pregătire profesională, un caracter motivat de diversele provocări întalnite, adaptabil în faţa tuturor instrumentelor şi tehnologiilor noi. Suntem un colectiv tânăr, generator de idei constructive, aflat în permanentă dezvoltare. Scopul nostru este rezolvarea optimă a tuturor proiectelor care ne sunt adresate şi oferirea celor mai bune servicii. Sediul este situat in centrul Bucurestiului, in zona Piata Unirii, usor accesibil atat cu transportul in comun (metrou/autobuz) cat si cu masina personala.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024