Gratis

Inginer mecanic- Abatorul IANCA - Bona Avis

S.C. BONA AVIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam Inginer mecanic- Abatorul IANCA - Bona Avis!

Locatie: IANCA, Calea Brailei nr. 3.

- studii superioare in domeniu;
- sa aiba domiciliul in judetul Braila;
- experienta in domeniul electricitatii;
- sa cunoasca si sa aiba experienta in lucrul cu actionari hidraulice si pneumatice, scheme cinematice clasice, sa fie familiarizat cu lucrul pe calculator (operare), sa se integreze rapid in colectiv si in activitatile societatii.

Descrierea jobului

- participa la activitatea de mentenanta preventiva si corectiva a instalatiilor si utilajelor din cadrul societatii;
- asigura, alaturi de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀echipa in care va fi incadrat, diagnosticarea defectului, reparatia mecanica a utilajului, inlocuire ansamble/subansamble defecte, precum si intretinerea instalatiilor.

Beneficii:

- transport asigurat;
- bonuri de masa.

S.C. Bona Avis s.r.l. are o experienta in domeniu de peste 16 ani, atat pe piata romaneasca, cat si pe cea externa.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 26 Oct. 2024