Gratis

Inginer mecanic

Color Control Support

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul tehnic finalizate
Cunostinte privind procesarea si prelucrarea datelor cu ajutorul unui ERP (avantaj Navision ERP)
Cunostinte Microsoft Office, in special Excel
Experienta intr-un post similar min. 1 an
Experienta in domeniul productiei reprezinta un avantaj
Abilitati de planificare si organizare a muncii
Abilitati de comunicare si interrelationare personala
Limba engleza nivel conversational

Descrierea jobului

întocmirea şi analizarea cererilor de oferta
intocmirea de BOM-uri si Routing-uri
plasarea comenzilor de materiale și servicii către furnizori
receptie ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀marfa
urmarirea comenzilor, planificarea materialelor, inventarul materialelor
inchiderea ordinelor de productie
mentinerea relatiei cu departamentul producţie pentru urmărirea realizării producţiei

Grupul Color Control este lider global in dezvoltarea si productia de echipamente auxiliare de imprimare pentru industria ambalajelor si deserveste majoritatea furnizorilor din aceasta industrie. Produsele noastre imbunatatesc calitatea, conditiile de lucru si standardele de siguranta. Inovam creand tehnologie de ultima ora in fabricile noastre din Romania, in centrul de dezvoltare din Olanda si in centrele de service tehnic pe care le avem pe tot mapamondul. Cautam in mod constant persoane motivate care sa duca mai departe viziunea noastra de imbunatatire continua a proceselor si produselor.

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024