Inginer -lucrari si instalatii- termice, sanitare, electrice

RONY BIO GROUP S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Inginer – lucrari si instalatii termice, instalatii sanitare, instalatii electrice si curenti slabi dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Acest ︀rol implica proiectarea, implementarea si supravegherea lucrarilor pentru diverse proiecte.

Educatie: Absolvent al UPB – Inginerie Electrica, Electrotehnica / Facultatii de Constructii, specializarea Instalatii sau calificare echivalenta
Experienta: Minim 3 ani de experienta in executia lucrarilor pe santiere
Cunostinte Tehnice: Familiarizat cu standardele si reglementarile in domeniu. Experienta cu software specifice si alte programe de specialitate (Autocad, devize – instalatii electrice, constructii si sanitare)
Cunostinte si inclinatii – SSM
Abilitati: Capacitate excelenta de analiza si rezolvare a problemelor. Abilitati de comunicare si lucru in echipa
Permis de Conducere: Categoria B
Atestat ANRE – gradul IIA și IIB

Descrierea jobului

Proiectarea si planificarea lucrarilor, conform specificatiilor tehnice si reglementarilor in vigoare
Supravegherea si coordonarea ︁echipelor de muncitori in teren
Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀respectarii termenelor limita si a bugetelor alocate proiectelor
Colaborarea cu alte departamente si parti interesate pentru a asigura succesul proiectelor
Intocmirea documentatiei tehnice
Mentinerea relatiei cu diversi clienti
Inspectarea lucrarilor in curs si finalizate pentru a verifica conformitatea cu proiectele si standardele de calitate

Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si performantele
Posibilitati de avansare si dezvoltare profesionala
Mediu de lucru dinamic si profesionist
Training-uri si cursuri de specializare
Program de lucru flexibil
Masina, laptop si telefon de serviciu

Firma noastra a luat amploare in anul 2017, venind in intampinarea dumneavoastra cu servicii Premium, la cea mai inalta calitate de pe piata! Compania este specializată în proiectarea și execuția lucrărilor de instalații electrice, respectiv a construcțiilor civile, edilitare și de drumuri și în distribuția de produse.

RONY BIO GROUP SRL - Construim viitorul împreună!

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 2 Iul. 2024