Inginer în domeniu electric/electronic, Electrician, Lăcătuș

UNIEL SERV S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastră caută angajați talentați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de inovație, tehnologie și vrei să faci parte din proiecte captivante, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Descrierea jobului

Compania noastră caută angajați talentați și dedicați, pentru următoatele specialități:
  • Project manager - instalații electrice
  • Inginer execuție - instalații ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈electrice
  • Electrician
  • Lăcatuș
pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

Proiectarea, dezvoltarea și implementarea soluțiilor tehnice
Colaborarea strânsă cu echipa pentru a identifica nevoile și cerințele proiectelor
Asigurarea conformității cu standardele de calitate și siguranță
Testarea și evaluarea continuă a performanței sistemelor
Identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice

Cerințe:

Studii în domeniul tehnic conform cerințelor postului
Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj
Abilități excelente de rezolvare a problemelor
Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
Cunoștințe solide de proiectare asistată de calculator și alte programe specifice pentru posturile care necesită aceste cunoștințe

Beneficiile de a lucra în cadrul companiei noastre includ oportunități de dezvoltare profesională, mediu de lucru stimulant, proiecte variate și provocatoare, precum și un pachet salarial atractiv.

Dacă ești pregătit să-ți pui în valoare cunoștințele și abilitățile într-un mediu dinamic și inovator, te încurajăm să aplici pentru obținerea unui loc de muncă în cadrul echipei noastre!

Descrierea companiei

Proiectare:
  • In domeniul de alimentare cu energie electrica
  • In domeniul instalatiilor electrice interioare
  • In domeniul imbunatatirilor funciare, apa-canal, instalatii sanitare, silvic
Execuție:
  • In domeniul electric
  • In domeniul de telecomunicatii
  • Productie secundare
Service și mentenanță:
  • Instalatii electrice de alimentare cu energie electrica 20kV; 0,4kV
  • Instalatii de automatizare complexe
  • Instalatii electrice interioare (de forta si de comanda)
  • Instalatii de compensare a factorului de putere (baterii de condensatoare)
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024