Gratis

Inginer Electronist / Tehnolog

AEROFINA SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania SC AEROFINA SA, situată în București, sector 2, lângă stația de metrou Pipera, este în căutarea unui Inginer electronist tehnolog.
Cerinte:
-diploma de inginer electronist
-minim 2 ani experienta in domeniu
-cunostinte aprofundate scheme electrice si electronice
-capabil sa lucreze in echipa
-Microsoft Office
-Altium Designer si suplimentar Autocad sau/si Solidworks
-cunostinte de tehnologie fabricatie PCB , plantare componente smd si tht

Descrierea jobului

-Proiectare PCB cu Altium Designer
-Intocmire tehnologii montaj pentru fabricarea echipamentelor de aviatie si feroviare
-Proiectare bancuri si dispozitive pentru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂verificarea produselor
-Intocmire documentatie de omologare

Beneficii:
  • Salariu atractiv și pachet competitiv de beneficii.
  • Bonuri de masă pentru susținerea necesităților alimentare zilnice.
  • Prime pentru performanțe deosebite.
  • Plata orelor suplimentare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională prin programele noastre de formare.
  • Program full-time, cu posibilitatea de ore suplimentare în funcție de nevoile operaționale.

AEROFINA SA are ca obiect de activitate cercetare,productie si testare echipamente militare si civile.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 26 Oct. 2024