Gratis

Inginer CTC Senior - Constructii

HIDROCONSTRUCTIA S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare - Constructii
- Experienta de min 1 an in coordonare executie proiecte lucrari edilitare/sau proiecte constructii hidrotehnice
- Experienta de lucru cu echipe executie/audit/control activitate executie
- Disponibilitate deplasari de serviciu in tara de pana la 50% din timpul de lucru
- Abilitati bune de comunicare si relationare
- Persoana organizata, cu atentie la detalii.

Descrierea jobului

Este o pozitie de Inginer CTC pentru lucrari edilitare si o a doua pozitie pentru constructii hidrotehnice.
Titularul fiecarei pozitii ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂va efectua audituri de Control tehnic de calitate pentru activitatea de executie pe proiectele de apa-canal/constructii hidrotehnice (din tara), in scopul identificarii necesitatilor de optimizare. Va intocmi rapoarte de audit si va urmari implementarea programelor de optimizare elaborate cu managementul.
Va lucra cu Responsabilii CTC de pe fiecare proiect si va coordona implementarea Planului de control impus de ICC si avizat de ISC.

Hidroconstructia SA este antreprenor general in constructii care are o experienta consacrata, atat pe proiecte de interes national in domeniul hidroenergetic, cat si pe proiecte de constructii civile, industriale sau infrastructura de mediu. Suntem in plin proces de reorganizare si transformare organizationala si cautam colegi cu care sa facem echipa performanta in implementarea noilor directii strategice.
www. Hidroconstructia.com

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024