Gratis

Inginer Constructor

IMPREXIS BUILDING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana absolventa a unei institutii profil tehnic, specializarea constructii
- Persoana cu experienta in coordonarea, organizarea, gestionarea, ordonarea unui santier de constructii civile
- Persoana ambitioasa, harnica, respectuoasa, ordonata, curata
- Persoana cu bune abilitati de comunicare cu superiorii, reprezentantii beneficiarilor, personalul din subordine.

Descrierea jobului

- Conduce, organizeaza, planifica, gestioneaza zilnic activitatea in santierele aflate in subordinea sa
- Planifica fluxul de comenzi de materiale ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂in functie de etapele de executie
- Gestioneaza si controleaza personalul aflat in subordinea sa
- Intocmeste zilnic rapoarte de activitate, jurnale de santier si informeaza departamentul tehnic si conducerea despre activitatea din santierele sale
- Intocmeste procese verbale, antemasuratori
- Tine legatura cu responsabilii tehnici de executie
- Relationeaza cu departamentul tehnic, aprovizionare, ofertare
- Verifica, controleaza, supracegheaza activitatea subantreprenorilor pe santierele unde executia este asigurata de catre ei
- Urmareste si optimizeaza consumurile pe santierele aflate in subordinea lui
- Se asigura de buna functionare, curatenia si ordinea santierelor.

Suntem o firma in curs de dezvoltare. Activam in domeniul prestarilor de servicii in aria de constructii. Ne dorim sa formam o echipa tanara, dinamica, energica, canalizata pe maximizarea raportului calitate-pret.

Esența afacerii este reprezentată de calitatea si seriozitatea oferita clientilor de procesul tehnologic al lucrarilor de pregatire a terenului care vor fi realizate cu un echipament de modern de ultima deneratie,prietenos cu mediul inconjurator si cu performante superioare. Incepand cu anul 2021, ane-am orientat si spre aria constructiilor civile, astfel ca am dobandit experienta si in acest domeniu.

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024