Gratis

INGINER CONSTRUCTOR

AGRICONSTRUCT
2 poziții

Candidatul Ideal

-Absolvent al facultatii de Constructii Civile si Industriale
- Utilizator Autocad, Office, Devize
- Persoana proactiva , cu initiativa, dedicata profesiei de inginer
- Capabil de planificarea si organizarea activitatii din santier, cu abilitati de coordonare echipe de executie
- Cunoscator al actelor normative specifice domeniului constructii
- Capabil de urmarirea evolutiei proiectului prin rportare la un grafic de executie

Descrierea jobului

- Sef de santier/ Manager site
- Organizeaza , verifica si supravegheaza executia lucrarilor
- Programeaza lucrarile in santier si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂gestioneaza echipele de lucru proprii sau ale subcontractantilor
- Verifica permanent calitatea lucrarilor , in conformitate cu documentatia tehnica si cu normativele
Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- posibilitate de cazare
- autovehicul
- posibilitate de dezvoltare profesionala si personala

Descrierea companiei

www.AGRICONSTRUCT.RO

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024