INGINER CONSTRUCTOR DEPARTAMENTE OFERTARE/DECONTARE/EXECUTIE

TODERICĂ SOLUTIONS SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Constructii
Departament ofertare/decontare :
Cunostinte utilizare calculator, programe de realizare a devizelor, word, excell
Departament executie
Disponibil pentru desfășurarea activității în șantierele din țară;
Cunoştinţe tehnice în domeniu (despre materiale, metode şi instrumente adecvate pentru construcţii);
Cunoştinţe de management organizaţional, planificare organizaţională, planificare şi execuţie;
Cunoaşterea legislaţiei în vigoare, aplicabilă domeniului construcţiilor

Descrierea jobului

INGINER CONSTRUCTOR DEPARTAMENT OFERTARE/DECONTARE
Intocmirea propunerilor tehnico-financiare in vederea depunerii de oferte la procedurile de atribuire prin licitatii publice sau ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂la solicitarea potentialilor clienti
Intocmeste la termen, propunerea tehnica si financiara cu respectarea documentatiei de atribuire
Depune oferta pentru licitatie in termenul specificat
Intocmeste situatille de lucrari

INGINER CONSTRUCTOR EXECUTIE
Supraveghează şi coordonează toate activităţile desfăşurate
Respectă proiectul şi detaliile de execuţie;
Asigură nivelul de calitate corespunzător cerinţelor cu respectarea reglementărilor tehnice şi a clauzelor contractuale;
Întocmeşte necesarul de materiale, personal şi dotări conform graficului de execuţie;
Asigură desfăşurarea în condiţii normale a inspecţiilor şi încercărilor;
Ţine legătura permanentă cu diriginţii şi întocmeste PV/cartea constructiei

Contract pe perioada nedeterminata
Salariu competitiv+bonusuri de performanta

Suntem o societate care activeaza in domeniul constructiilor civile, dar si industriale din anul 2017.
Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare, avand totodata grija ca personalul propriu sa fie foarte bine motivat si sa aiba un nivel ridicat al conduitei profesionale.
Obiectivul de baza al societatii noastre este de a oferi servicii de inalta calitate, in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile, precum si de a creste satisfactia clentului.
Sistemul de management implementat ne permite sa avem o organizare interna eficienta, cu proceduri de lucru clar definite, rolul acestora fiind cresterea calitatii muncii noastre si implicit satisfacerea cerintelor beneficiarilor nostri
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024