Gratis

Inginer Constructor Coordonator Lucrari Infrastructura

KUKAP SRL

Candidatul Ideal

Cautam inginer constructor CFDP / instalatii / edilitare / hidrotehnice / CCIA pentru pregatire lucrari infrastructura (drumuri, apa/canalizare, statii de epurare/tratare). ︀︂︆︉︄︎︇︆​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎

Descrierea jobului

pregatire lucrari (verificare proiecte, liste de cantitati)
realizare necesar / comenzi materiale
urmarire productie (verificare santier)

verifica proiectul tehnic ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄(parte scrisa, desenata si listele de cantitati)
propune modificari/optimizari proiect acolo unde este necesar (dispozitii ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de santier)
pregatirea productiei/lucrarii in vederea executarii acesteia

pregateste si urmareste executia lucrarilor pe santier inclusiv atasamente santier si situatii subcontractanti
intocmire situatii de plata (incl relatia cu beneficiarul/dirigintele)
intocmire carte tehnica
verificarea/urmarirea documentelor din santier (jurnale zilnice, rapoarte activitati, prezenta, consumuri utilaje, aprovizionari)

cautare furnizori si colaboratori/subcontractanti
intocmire/verificare necesar materiale
aprovizionare materiale

participa la intocmirea ofertelor tehnice si financiare in vederea participarii la licitatii

Beneficii:
salatiu competitiv
tichete de masa
stabilitate la locul de munca
posibilitate de invatare si dezvoltare alaturi de o echipa dinamica

Societate comerciala din Brasov responsabila cu executia lucrarilor de infrastructura- retele de apa si canalizare, constructii drumuri.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024