Gratis

Inginer Constructii Civile

CONART STRUCTURI SRL

Candidatul Ideal

- experienta in domeniu minim un an
- persoana sociabila, responsabila, serioasa, adaptabila
- bun organizator
- calitati psihice necesare: spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu

Descrierea jobului

Inginer constructii civile / Inginer constructor
- verificare planuri de executie si propunere solutii in cazul constatarii oricaror erori
- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈repartizarea lucrarilor pe echipe
- intocmire situatii de lucrari
- intocmire grafice de executie
- urmarire stadiu lucrari

Societate comerciala cu capital integral romanesc ce activeaza pe piata constructiilor de peste 10 ani.
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024