Gratis

Inginer CFDP - Șef de șantier

UTIL EXPRES CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

Pentru proiectele noastre de infrastructura rutiera, angajăm:

Șef Șantier - Inginer CFDP
  • Inginer CFDP cu studii superioare finalizate, diploma de inginer constructor
  • Experiență de minim 5 ani în coordonarea lucrărilor de execuție de drumuri, autostrăzi, poduri, căi ferate
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel) si AutoCAD
  • Comunicare foarte bună în limba română
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate de deplasare în țară (ocazional)

Descrierea jobului

  • Managementul proiectelor din responsabilitate
  • Pregătirea lucrărilor, gestionarea independenta a proiectelor, monitorizarea termenelor si verificarea rezultatului lucrărilor
  • Managementul activităților zilnice ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de execuție lucrări
  • Coordonarea personalului tehnic
  • Implementarea sistemului de management de calitate, mediu si sănătate
  • Asigurarea resurselor necesare desfășurării activității
  • Asigurarea selecției, managementului si evaluării personalului din subordine
  • Analiza contractelor (d.p.d.v. Proiect Tehnic)
  • Urmărirea pieței de achiziții publice in zona de responsabilitate
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024