Gratis

INGINER CCIA-in cadrul Biroului Decontare

ACI CLUJ S.A.

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate cu diploma de licenta.
Persoana dinamica, dornica sa lucreze intr-un colectiv tanar,
Capacitate de organizare, rezistenta la stres.
Cautam o persoana care isi doreste sa lucreze intr-un mediu dinamic, cu provocari profesionale in domeniul constructiilor, in Departamentul Decontare -Lucrari.
Experienta de minim 2 ani in domeniu este necesara, precum si disponibilitatea de a invata si a se adapta usor.

Descrierea jobului

Persoana angajata va avea atributii in vederea decontarii lucrarilor de constructii din cadrul ACI Cluj, alaturi de o echipa formata ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀profesional.
Oferim un mediu de lucru profesionist, salariu conform prestatiei depuse si posibilitatea formarii continue si avansarii in functie.

Beneficii:
● salariu atractiv
● decontare transport
● posibilitatea implicarii in proiecte mari / complexe
● tichete de masa
● bonusuri activitate
● asigurare medicala privata

ACI CLUJ este una din companiile de constructii de top din Romania si ne bucuram de peste 65 de ani de experienta in domeniul constructiilor civile si industriale.
​Compania noastra va ofera de asemenea servicii de productie industriala.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024