Gratis

HR Payroll and Recruiting Specialist

GFT CRAIOVA S.R.L.

Candidatul Ideal

Ai experienta in domeniul salarizarii si detii abilitati excelente de comunicare? Doresti sa lucrezi intr-o companie noua, la inceput de drum, mediu de lucru dinamic si sa ti se ofere oportunitati de continua dezvoltare? Atunci, te asteptam in echipa GFT CRAIOAVA

Cerinte:
Persoana dinamica, proactiva;
Absolvent de studii superioare ;
Minimum 5 ani experienta in salarizare;
Excelente abilitati de comunicare;
Capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate simultan;
Limba engleza – nivel conversational.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante ;
Concepe si posteaza anunturile de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente ;
Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor ;
Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor ;
Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre manageri ;
Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati ;
Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie ;
Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor.
Colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, ︈ modificari de salarii, prime, bonusuri etc.);

In 2023 Gothaer Fahrzeugtechnik GmbH entered the Romanian market, through the estabilishment of GFT Craiova Srl. GotGothaer Fahrzeugtechnik GmbH is a manufacturer, founded in 1883, based in Gotha, Germany, witch produces steel lattice components. The Romanian subsidiary, GFT Craiova will focus on steel lattices for mobile cranes.The company will perform welding, sand blasting, painting and delivers the final lattices directly to the Group's clients.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 4 Iul. 2024