Gratis

Graphic Designer/Product Designer

RIOTABAK

Candidatul Ideal

Experiență avansată în Adobe Illustrator – abilitatea de a lucra cu precizie și de a genera design-uri inovatoare și funcționale.

Creativitate excepțională – capacitatea de a gândi „outside the box” și de a transforma idei abstracte în vizualuri de impact.

Adobe Photoshop sau alte programe similare – experiență de lucru cu imagini și grafică pentru a optimiza vizualurile pentru diverse medii.

Ochi pentru detalii – fie că este vorba despre armonia cromatică, proporții sau simetrie, te asiguri că toate elementele grafice sunt impecabile.

Abilități excelente de comunicare și colaborare – vei lucra alături de o echipă multidisciplinară pentru a dezvolta proiecte integrate.

Prezența la birou – credem că o colaborare eficientă se întâmplă față în față, așa că prezența la birou este esențială.

Descrierea jobului

Vei crea elemente grafice captivante pentru o varietate de proiecte, inclusiv design de produs, ambalaje și materiale promoționale.

Vei ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄dezvolta concepte vizuale originale, care să se alinieze cu strategia brandului și să capteze atenția audienței noastre.

Vei colabora îndeaproape cu echipele de marketing și de dezvoltare de produs pentru a aduce la viață idei noi, relevante și estetice.

Vei contribui la crearea identității vizuale a produselor noastre, asigurându-te că toate materialele grafice respectă standardele de brand și oferă o experiență vizuală coerentă.

Un mediu de lucru modern și dinamic, unde fiecare zi este o oportunitate de a învăța și de a crește profesional.

Proiecte variate și provocatoare, care îți vor stimula creativitatea și îți vor permite să explorezi noi tendințe în design.

Salariu competitiv și pachete de beneficii atractive, pentru a răsplăti munca și dedicarea ta.

Evenimente de teambuilding și premii de sărbători, pentru a celebra succesul și colaborarea echipei.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024