Gratis

GRAFIC DESIGNER MARKETING

Amanet Gold Services SRL

Candidatul Ideal

Descriere:
Ești pasionat de design și creativitatea ta prinde viață prin elemente vizuale captivante? Vino alături de noi! Căutăm un grafician marketing cu viziune și abilități tehnice solide pentru a ne susține campaniile de promovare și pentru a crea materiale vizuale de impact.
-Experienţă într-o poziţie similară;
-Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită
-Excelente abilităţi de comunicare ︅︇︎️︍︈︁︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎şi de lucru în echipă;
-Excelente abilităţi de creativitate şi atenţie la detalii;
-Competent, consecvent, perseverent, hotărât şi determinat;
-Cunoaşterea limbii engleze - nivel mediu-avansat (scris şi vorbit);
-Cunoștințe avansate în utilizarea programelor de design grafic (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign etc.)
-Cunostinte despre ce inseamna internet marketing si SEO
-Crearea și dezvoltarea de materiale grafice (bannere, postări social media, infografice, broșuri, afișe);
-Creativitate, atenție la detalii și abilitatea de a genera soluții vizuale inovatoare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Se ocupă de semnalistica pentru campaniile promoţionale;
- Se ocupă de campaniile ATL (fly-ere, pliante etc) si BTL;
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- Organizează şedintele foto pentru cataloage, pliante, fly-ere etc.;
- Menţine legătura cu revistele de specialitate.
-Asigurarea consistenței brandului prin toate materialele vizuale
-Adaptarea design-urilor pentru diverse canale de comunicare (web, print, social media);
-Optimizarea materialelor grafice pentru diverse platforme și formate
-Crearea de design-uri vizuale atractive pentru campaniile de marketing (online și offline)
-Dezvoltarea de concepte creative pentru campanii de marketing digital și offline;

Beneficii:
-Salariu motivant, cu posibilitati de majorare, in functie de nivelul de implicare si rezultatele profesionale;
- Pachet de beneficii compus din: tichete de masa, prime sau tichete cadou oferite cu ocazia Sarbatorilor, bonusuri;
-Abonament medical la clinica privata Medlife;
- Discount de angajat la achizitia de produse din magazinele companiei noastre;
- Locatie centrala, la Piata Romana;
- Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si motivata.
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;

Cu peste 14 ani de experienţă în vânzarea şi cumpararea metalelor, pietrelor preţioase, a ceasurilor de lux, precum şi a acordării de credite rapide de bani lichizi prin amanetare de bunuri, Amanet Gold Services s-a extins rapid în ultimii ani pe piaţa aurului, argintului, diamantelor şi a împrumuturilor nebancare pe termen scurt, devenind una dintre cele mai prestigioase companii de credit financiar non-bancar din România.

Ne-am început activitatea prin deschiderea primei noastre case de amanet în vara anului 2010, ajungând în prezent la un număr de 10 agenţii: 9 situate în Municipiul Bucureşti şi una în Alexandria, judeţul Teleorman. Din dorinţa de a facilita recircularea aurului şi a pietrelor preţioase şi de a oferi exemplare premium, rare sau de colecție, la sfarşitul anului 2014, am înfiinţat bijuteria A.G.S., care se integrează perfect misiunii şi valorilor A.G.S. destinate segmentului de lux al iubitorilor de bijuterii rafinate.

Suntem dedicati oferirii de excelenţă în serviciile noastre şi ne adaptăm permanent exigenţei şi particularităţilor clienţilor noştri prin transparentă, rapiditate, siguranţă şi fidelitate. Valorile care stau la baza modelului nostru de afaceri sunt integritate, adaptabilitate, profesionalism şi leadership.

www.casa-amanet.com

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024