Gratis

Gestionar

Clarismart Consulting SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Cunostinte operare caculator: Microsoft Excel, Word;
-Experienta intr-o pozitie similara
-Experienta in depozitarea marfii
- Bune cunostinte de gestiune a stocurilor;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
-Bune aptitudini de planificare si organizare

Descrierea jobului

-Intocmeste toate documentele intrare/iesire a marfii in/din depozit
-Verifica primirea şi expedierea bunurilor pentru a asigura exactitatea cantitatilor,
-Asigura depozitarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂adecvata a bunurilor
-Asigura manipularea adecvata a bunurilor in timpul transportarii pentru a elimina deterioarea acestora;
-Intocmeste documentele de transport (CMR) pentru bunurile receptionate;
-Verifica inventarul fizic in baza receptiei efectuate si il compara cu cel scriptic, conform documentelor care insotesc marfa;
-Participa la inventarierea stocului de produse

Beneficii:
-pachet salarial motivant
-tichete de masa
-asigurare medicala privata
-prime de sarbatori
-contract de munca pe durata nedeterminata

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024