Gratis

Gestionar Depozit

Hydroponics Farming S.R.L.

Candidatul Ideal

🔎Echipa Hy-Farm este în căutarea unui coleg responsabil și dedicat pentru postul de Gestionar Depozit care se va alătura în locația noastră din Deva. Dacă ești interesat să contribui la funcționarea și optimizarea depozitului nostru, te invităm să verifici cerințele pentru acest post.

Abilități și calificări necesare:
  • Experiență într-un rol similar sau în domeniu logistic;
  • Cunoștințe tehnice de operare PC și Microsoft Office;
  • Capacitatea de a lucra organizat, cu un grad înalt de acuratețe și atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și colaborare;
  • Flexibilitate și adaptabilitate;
  • Spirit de inițiativă.

Abilități și calificări opționale, dar care avantajează:
  • Cunoștințe privind normele de securitate și sănătate în muncă;
  • Cunoștințe limba Engleza (minim B1).

Descrierea jobului

✅ Acest post asigură realizarea și gestionarea activităților de recepție, depozitare și expediere a produselor ce fac obiectul activității, asigurând ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄integritatea și acuratețea stocurilor.

✅ În activitatea ta vor intra următoarele responsabilități:
  • Gestionarea stocurilor;
  • Recepția materiei prime;
  • Gestionarea și asamblarea echipamentelor Hy-Farm;
  • Depozitarea și organizarea mărfurilor;
  • Organizarea împachetării și încărcării echipamentelor sau materiei prime;
  • Mentenanța depozitului.

Beneficiile oferite:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Stabilitate și oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic;
  • Laptop și telefon pentru o bună desfășurare a activităților;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Pentru că știm cât de importantă este ziua ta de naștere, îți oferim o zi liberă plătită pentru a o sărbători așa cum îți dorești;
​Dacă ești o persoană organizată și responsabilă, te invităm să aplici!

🌱Hy-Farm Microgreens este un concept inedit, născut în anul 2018, după o lungă perioadă de cercetare. Imaginea brandului cât și echipa noastră se află în dezvoltare continuă, pentru a-ți oferi o experiență unică. Suntem lideri la nivel național cu microplantele produse prin sistemele Hy-Farm în peste 2000 de restaurante, cu ajutorul a peste 200 de producători locali.

✔ În prezent suntem focusați pe dezvoltarea brandului la nivel internațional, iar misiunea noastră este să facem ca microplantele noastre să fie accesibile tuturor, fie că este vorba de consumatori individuali sau de parteneri de afaceri care doresc să își îmbunătățească oferta de produse. Prin inovație, calitate și o abordare prietenoasă cu mediul, Hy-Farm transformă agricultura urbană într-o experiență sustenabilă și gustoasă pentru toți.

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024