Gratis

Gestionar Service Auto

GRUP-RUL ACTIV

Candidatul Ideal

Suntem un service auto de top, autorizat R.A.R., în căutarea unui gestionar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre . Căutăm o persoană organizată, responsabilă și cu bune abilități de comunicare

Cerințe:
Experiență într-un post similar reprezinta un avantaj
Cunoștințe bune de operare PC și softuri de gestiune.
Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient

Descrierea jobului

Responsabilități:
Gestionarea stocurilor de piese și consumabile auto.
Recepționarea și verificarea mărfurilor.
Inventarierea periodică a stocurilor.
Coordonarea aprovizionării și menținerea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀relației cu furnizorii.
Emiterea de documente specifice gestiunii (NIR-uri, avize de însoțire, etc.).
Asigurarea ordinii și curățeniei în spațiul de depozitare.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru plăcut și profesionist.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Abonament la cel mai mare furnizor de servicii medicale din Romania

Grup-Rul Activ este o companie specializată în servicii auto, autorizată de Registrul Auto Român (RAR), ce oferă o gamă variată de servicii de reparații și întreținere pentru autoturisme și autoutilitare. Compania pune accent pe calitatea serviciilor oferite, asigurând intervenții eficiente și profesionale pentru toate tipurile de autoturisme.

Printre serviciile oferite se numără reparații mecanice, diagnoză auto computerizată, servicii de electricitate auto, geometrie roți, schimburi de ulei și filtre, precum și revizii tehnice periodice.

Cu o echipă de specialiști bine pregătiți și echipamente moderne, compania se angajează să ofere soluții rapide și de înaltă calitate pentru orice problemă tehnică a autoturismelor.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024