Gratis

GESTIONAR DEPOZIT PIESE AUTO - BUZAU

INTER CARS ROMANIA prin Autoplus Distribution

Candidatul Ideal

- Viteza de reactie, corectitudine, punctualitate, organizare si planificare
- Atitudine orientata catre rezolvarea problemelor.
- Capacitate de comunicare şi lucru în echipă

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- Asigura activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa, picking
- Desfasoara activitati de sortare, depozitare, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pregatire pentru livrare
- Aranjeaza mаrfа pe rafturi conform specificatiilor logistice.
- Opereaza comenzile in sistem si preleveaza piesele pentru livrare
- Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

BENEFICII OFERITE :
- pachet salarial atractiv (salariu fix + bonuri masa =30 lei/zi)
- bonus performanta – in functie de politicile companiei
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

Franciza INTER CARS ROMANIA cu punct de lucru in localitatea Buzau. Companie multinationala distributie piese auto cu bazele în Polonia, Inter Cars și-a inaugurat activitatea în România în anul 2008 . În prezent, Inter Cars număra 168 de filiale în Polonia şi peste 165 de filiale în Europa .

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024