Gratis

GESTIONAR DEPOZIT

SC EPINVEST SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- competenta analitica si strategica
- cunostinte de profil, de gestionare a bunurilor si valorilor
- cunostinte operare PC,
- experienta de lucru in comert constituie un avantaj
- capacitate de comunicare, coordonare si lucru in echipa
- flexibilitate si responsabilitate profesionala

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordonarea activitatii din depozit
- intocmirea documentelor specifice activitatii
- receptia cantitativa si calitativa a produselor
- gestionarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀stocului de marfa existent si a comenzilor

Beneficii;
- conditii optime de lucru
- pachet salarial motivant, corelat cu criteriile de performanta stabilite si cu rezultatele concrete
-asigurare de sanatate

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Infiintata in 1994 la Cluj Napoca, Epinvest este o companie cu capital privat integral romanesc, avand ca domeniu de activitate importul/distributia de scule electrice, utilaje pentru constructii, sisteme si echipamente termice, cu o dinamica accelerata in ceea ce priveste activitatea desfasurata si gama de produse si servicii oferite. Suntem unul dintre cei mai experimentati si respectabili distribuitori de pe piata ardeleneasca de scule electrice si echipamente termice, promovand marci cum ar fi: Bosch, Buderus, Makita, Karcher, Wacker, Rothenberger, Viessmann, Ariston,Sthil, De Walt, Honda si altele.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024