Gratis

Gestionar depozit – Petra Pavaje

PETRA PAVAJE parte a Florea Grup

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Gestionar Depozit, în cadrul companiei Florea Grup, la punctul de lucru din Alba Iulia trebuie să aibă următoarele calități și competențe:
  • Responsabil, organizat și atent la detalii;
  • Cunoștințe logistice și de depozitare, preferabil în pavaje sau materiale de construcții;
  • Abilități de comunicare și colaborare;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Spirit de echipă, proactivitate și orientare spre rezultate;
  • Experiență în utilizarea sistemelor CRM constituie un avantaj.
  • Atestat de stivuitorist (ISCIR) - reprezinta avantaj

Descrierea jobului

  • Gestionarea eficientă a stocurilor;
  • Asigurarea intrării și ieșirii mărfii din depozit;
  • Verificarea documentelor justificative pentru fiecare marfă intrată și ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄iesită din depozit;
  • Realizarea inventarelor periodice conform previziunilor;
  • Menținerea relațiilor cu celelalte puncte de lucru;
  • Raportarea periodică a situației stocurilor.

Beneficii:
  • Salariu competitiv;
  • Laptop, telefon și mașină de serviciu electrică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o echipă dinamică;
  • Un mediu de lucru plăcut, curat și organizat.

Suntem o companie din Alba Iulia cu capital integral privat romanesc, infiintata in anul 1996. Derulam afaceri in diverse domenii de activitate, creand si consolidand brand-uri notorii pe pietele de specialitate din Romania.

Avem 6 linii de bussines in care isi desfasoara activitatea peste 500 de angajati : 1. Lucrari de infrastructura rutiera; 2. Productie de betoane, agregate naturale si de cariera; 3. Comercializare de carburanti sub brand-ul Florea Oil prin intermediul a 10 statii proprii de distributie din jud. Alba; 4. Servicii de transport persoane in regim taxi sub brand-ul Florea Taxi in mun. Alba Iulia; 5. Servicii hoteliere de 4* si 3* prin hotelurile Transilvania si respectiv Astoria din judetul Alba; 6. Productie de prefabricate din beton vibropresat Petra Pavaje prin fabricile din Alba Iulia, Ploiesti, Arad și Roman, dar și la depozitele din Deva, Cluj Napoca și Sibiu;

Mai multe detalii despre compania noastra puteti gasi pe :

https://floreagrup.ro/ si https://www.facebook.com/floreagrup/ https://petrapavaje.ro/ si https://www.facebook.com/petrapavaje/ https://floreagrup.ro/ https://astoriahotels.ro/ https://hoteltransilvania.eu/

Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024