Gratis

GESTIONAR DEPOZIT

MWGROUP

Candidatul Ideal

Cunoștințe de gestiune a stocurilor și operare Microsoft Office;
Permis de conducere categoria B;
Persoană organizată, atentă la detalii, cu bune abilități de prioritizare;
Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;
Proactiv și capabil să gestioneze mai multe sarcini simultan într-un mod eficient.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Preluarea comenzilor clienților și organizarea eficientă a traseelor pentru livrarea produselor;
Gestionarea comenzilor de aprovizionare către furnizori;
Recepționarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀mărfurilor la intrarea în depozit și verificarea acestora;
Menținerea ordinii și curățeniei în depozit;
Participarea la inventarele periodice pentru actualizarea corectă a stocurilor.
Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv
Training profesionist pentru dezvoltarea continuă;
Program de lucru flexibil, fără weekenduri;
Mediu de lucru prietenos și motivant;
Oportunități de dezvoltare profesională și personală pe termen lung.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024