Gratis

Gestionar depozit

KONE ASCENSORUL SA

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta ca gestionar depozit (1-2 ani)
  • Experienta in utilizarea sistemelor ERP sau CRM (experienta SAP reprezinta un avantaj)
  • Utilizarea cu incredere a MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Cunostinte de limba engleza vorbita si scrisa
  • Stil de lucru precis, auto-motivat si atentie la detalii
  • Abilitatea de a prioritize reponsabilitatile si de a jongla cu mai multe task-uri in acelasi timp
  • Atitudine proactiva, abilitati de comunicare
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

Principalele sarcini:
  • Asigurarea fluxului de marfuri in depozit
  • Gestiunea stocurilor, optimizarea nivelului stocurilor, reaprovizionarea
  • Inregistrarea miscarii pieselor in sistemul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de management corporativ (SAP)
  • Inventarierea periodica a stocurilor in conformitate cu previziunile
  • Monitorizarea precisa a tuturor achizitiilor atat din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ
  • Livrare colete national si international
  • Actualizarea si intretinerea listelor / sublistelor in sistemul de management (SAP)

Ce oferim:
  • Salariu competitive plus alte beneficia (bonus de Craciun si Paste, bonuri de masa, asigurare medicala, bonusuri de performanta, etc)
  • Decontare transport
  • Mediu de lucru placut, cu expunere internationala si posibilitatea de invatare si dezvoltare
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024