Gratis

Gestionar depozit

SONEPAR ROMANIA

Candidatul Ideal

Experienta in Logistica obligatorie.
Persoană organizată si responsabila.
Experienta anterioara constituie avantaj.
Atestat operare stivuitor constituie avantaj.

Descrierea jobului

Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a produselor primite, in baza documentelor de insotire;
Organizează depozitarea mărfii;
Pregateste comenzile pentru clienti;
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Incarca / descarca marfa din masinile de livrare
Efectuează periodic inventarul produselor aflate in gestiune.
Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune
Respecta toate regulile referitoare la manipularea si depozitarea produselor conform reglementarilor in vigoare
Ambaleaza si eticheteaza produsele conform instructiunilor primite.

Descrierea companiei

Distribuitor materiale electrice si automatizari industrie
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024