Gratis

Gestionar depozit

Dasha Online SRL

Candidatul Ideal

- minimum studii medii (diploma de bacalaureat);
- experienta in domeniul logistica reprezinta un real avantaj
- cunostinte operare PC (Ms Office): nivel mediu;
- cunostinte de gestiune si stocuri;
- persoana proactiva, foarte bine organizata, capabila sa planifice si sa monitorizeze activitatea altor persoane;
- abilitatea de a lucra eficient in conditii de presiune si termene limita.

Descrierea jobului

- se ocupa de receptia, gestionarea, organizarea si livrarea produselor;
- raspunde de gestiunea fizica a stocului de marfa, precum ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂si de mentinerea fluxului de produse care intra si ies din depozit;
- realizeaza operatiuni de contabilitate primara referitoare la activitatea depozitului;
- organizeaza procesul de livrare catre clienti;
- verifica corectitudinea intocmirii Notelor de Receptie in baza facturilor intrate;
- verifica modul de etichetare a produselor;
- efectueaza (periodic) inventarul stocului de marfa;
- aduce la cunostinta sefului ierarhic orice neregula constatata.

Beneficii:
• desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, muncitoare
• program de Luni pana Vineri
* alte beneficii vor fi discutate in cadrul interviului.

Magazin online care se adreseaza femeilor din intreaga tara. Comercializam incaltaminte, genti si accesorii de dama, iar serviciile noastre se caracterizeaza prin calitate, rapiditate si profesionalism.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024