Gratis

Gestionar Depozit Otopeni

Thetys Pumps S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Studii medii (diploma de bacalaureat)
  • Experienţă pe un post similar
  • Cunoştinţe operare MS-Office
  • Experienta operare intr-un soft de gestiune
  • Rezistenţă la efort fizic
  • Autorizare utilizare motostivuitor constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Operare in programul de gestiune a tranzacțiilor specifice activității : recepții, intrari, iesiri, CMR, AWB,
  • Descărcare si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂recepţionare marfa, livrare, inventariere
  • Gestionarea spatiului alocat, asigurand optimizarea şi calitatea depozitării produselor

Thetys Pumps este partener autorizat al firmei Sulzer in Romania si este specializata in furnizarea de echipamente si servicii pentru aplicatii municipale de alimentare cu apa, canalizare, tratare si epurare.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024