Gratis

Gambling Advisor

SC INTERGAME SELECT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Gambling Advisor pentru cea mai luxoasa Sala de Jocuri din inima Bucureștiului!
Daca iti doresti un job intr-un mediu elegant si plin de energie, aceasta oportunitate este pentru tine!
De ce să ni te alături?
Sala noastră de jocuri este un loc unde distracția și eleganța se întâlnesc. Aici, vei lucra alături de o echipă dinamică, într-un spațiu modern și captivant, în centrul animat al Bucureștiului.

Descrierea jobului

Ce oferim?
Program flexibil;
Pachet salarial motivant;
Masa din partea companiei: Bucura-te de preparate delicioase, pregatite special pentru tine;
Evenimente ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄cu artisti: Vei avea ocazia să participi la evenimente exclusive și spectacole live cu artiști renumiți;
Siguranta 100% : siguranta angajatilor nostri este prioritara!

Cerinte:
Seriozitate si professionalism
Abilitati de comunicare si relationare excelente
Capacitatea de a lucra in echipa

Responsabilitati:
Oferirea de asistenta si informatii clientilor
Mentinerea unui mediu placut pentru toti vizitatorii
Plata castigurilor clientilor

Trimite cv-ul tau, impreuna cu o poza la adresa cv@intergameselect.com sau cauta-ne pe Facebook : Fortuna Palace Luxury Games Careers sau Instagram: Fortuna_Palace !
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024