Gratis

FUNCTIONAR COMERCIAL_MERCHANDISER

SEA ROMANIA

Candidatul Ideal

Studii medii/studii superioare
Permis auto categ. B
Competenţe de comunicare interpersonală
Spirit de iniţiativă
Asumarea responsabiliăţii
Corectitudine
Receptivitate
Spirit de observaţie
Orientarea către nou
Flexibilitate şi creativitate
Rezistenţă la efort fizic
Echilibru emoţional, constanţă în atitudini
Atitudine pozitivă
Amabilitate
Capacitatea de a redacta rapoarte clare şi corecte

Descrierea jobului

Participă la recepţia produselor SEA în magazinul beneficiarului
Realizează aranjarea mărfii în spaţiile alocate, conform instrucţiunilor
Completează spaţiul de vânzare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈alocat cu produsele SEA
Informează asupra problemelor legate de stocul de produse SEA în magazin
Realizează promovarea la raft a produselor
Monitorizează şi analizează vânzările concurenţei
Asigură amplasarea şi distribuirea materialelor promoţionale
Asigură etichetarea produselor SEA
Realizează iventarul produselor SEA din raion
Informează vânzătorii beneficiarului în legătură cu aspectele tehnice ale produselor
Contactează managerul de raion sau adjunctul său pentru stabilirea modului de funcţionare aşteptat

Oferta
Contract individual de muncă încheiat pe perioadă nedeterminată
Condiţii de salarizare la nivelul pieței muncii
Tichete de masă 40 RON/zi și Tichete cadou (ziua de naștere)
Prime de sărbători
Activitatea neîntreruptă în cadrul societății se răsplătește atât cu acordarea unui spor de fidelitate permanent cât și cu creșterea cotei concediului de odihnă anual
Transport decontat
Telefon
Mediu de lucru plăcut şi profesionist

S.C. SEA ROMANIA S.R.L. activează în piața internă și internațională de fabricații componente electronice din anul 2017 și a comerţului din anul 1999, fiind prezentă în 10 oraşe din ţară: Bucureşti, Braşov, Cluj-Napoca,Craiova, Suceava, Satu-Mare, Timișoara, Tîrgu Mureș, Bacău, Constanța, având aproximativ 330 de angajaţi. Se comercializează peste 40000 mii de produse din industria mobilieră şi construcţii.Sloganul societății: Întotdeauna peste așteptări! www.sea.ro e-mail: office@sea.ro

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024