Gratis

Agent Comercial Inmedio Tulcea

Lagardere Travel Retail

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui agent comercial entuziast și orientat către clienți pentru a se alătura echipei noastre Inmedio din Galeria Comerciala Kaufland din Strada Barajului. Dacă ai experiență minimă în vânzări, abilități excelente de comunicare și o atitudine pozitivă, te așteptăm să aplici pentru acest rol. Oferim oportunități excelente de creștere și dezvoltare într-un mediu dinamic și prietenos.

Descrierea jobului

Cerințe:
  • Abilități solide de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Experiență minimă în vânzări sau în domeniul comerțului cu ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈amănuntul.
  • Orientare puternică către clienți și capacitatea de a răspunde eficient la nevoile lor.
  • Capacitatea de a gestiona situațiile dificile și de a rezolva problemele clienților cu profesionalism și amabilitate.
  • Amabilitate, promptitudine și atenție la detalii.
  • Spirit de echipă și abilitatea de a lucra colaborativ cu colegii.

Responsabilități:
  • Efectuează vânzări la casa și oferă asistență clienților în procesul de cumpărare.
  • Promovează și recomandă produsele conform campaniilor active ale magazinului.
  • Recepționează marfa și se asigură că produsele sunt în stoc și etichetate corect.
  • Participă activ la procesele de inventar și asigură acuratețea stocurilor.
  • Respectă standardele stricte de igienă și curățenie în magazin.
  • Asigură conformitatea cu standardele privind calitatea produselor și serviciilor oferite clienților.
  • Implicare activă în alte activități delegate de superior în vederea asigurării unei bune funcționări a magazinului.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a deveni Antreprenor în cadrul rețelei noastre de magazine.
  • Suport continuu pentru a-ți îmbunătăți abilitățile și cariera în vânzări și în domeniul comerțului cu amănuntul.
  • Dacă ești un profesionist în vânzări cu o atitudine pozitivă și dornic să crești într-un mediu stimulant, te invităm să aplici pentru acest post.
  • Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre modul în care poți aduce valoare echipei noastre!

Lagardere Travel Retail, lider global de pionierat în industria retail-ului de călătorii, este prezent în 42 de țări și operează 4.800 de magazine în Travel Essentials, Duty Free & Fashion, și Foodservice în aeroporturi, gări și alte zone cu un tranzit crescut de persoane. Înființată în 1852, la Paris, la Gara Lyon, prima locație a companiei a fost o librarie.

Cu o experiență cumulată de 170 de ani, compania noastră proiectează și livrează propuneri de colaborare pentru proprietarii de magazine de turism, având ca obiectiv să devină partenerul de încredere al acestora.

Lagardere Travel Retail Romania a debutat in 1996, cu prima sa locație de distribuire a presei internationale.

În prezent, avem aproximativ 300 de locații deschise în întreaga Românie, împărțite în trei mari linii de business:

Travel Essentials: Inmedio, Relay; Food Service: 1Minute, So Coffee, Hub Convenience, Pizzeria Mia Stazione; Duty Paid: Aelia.

Urmărește-ne aici:

Lagardere: ​www.lagardere-tr.ro www.linkedin.com/company/lagarderetravelretail/mycompany/ www.facebook.com/lagarderetravelretailromania

Inmedio: www.inmedio.ro www.facebook.com/inmedio www.instagram.com/inmedio_ro/

1Minute: www.facebook.com/1MinuteRomania

So Coffee: www.facebook.com/SoCoffeeRomania www.instagram.com/socoffee_international/

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024